Pencil 18de55e855ecc295c67692e49c7307e8034b83c2269ee2f1100cd7f008798f58

Konuşmacılar

Özge Ercan

Özge Ercan

Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Sinema TV Bölümü mezunu. Uluslararası Basın Enstitüsü’nde gazetecilik eğitimi aldı, Bahçeşehir Üniversitesi'nde ise Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisans yaptı.

Gazetecilik mesleğine Mediacat dergisinde başladı. Hürriyet İnternet Grubu’nda editörlük yaptı, sitenin sosyal medya hesaplarını yönetti ve Yenibiriş Dünyası dergisini hazırladı. Yasakmeyve dergisinin Yazı İşleri Müdürlüğü görevinde de bulunan Ercan, Varlık ve Sıcak Nal edebiyat dergileri için söyleşiler yaptı.

Babası Enver Ercan için “Enver Ercan: Sen Sözcüğün Tekisin” ve “Enver Ercan: Ben Şiirimi Yazarım, Sonsuzluk Varsa Gider” başlıklı iki kitap hazırlayan Ercan, biri Avusturya’da “Muhsin Akgün – 5” biri Türkiye’de “Ulaş Tosun – Permanently Temporary” olmak üzere iki serginin proje yöneticiliğini yaptı. Mensubu olduğu Kadir Has Üniversitesi’nde Modern Türk Edebiyatı Sempozyumları düzenledi.

Kadir Has Üniversitesi Sosyal Medya Akademisi’nin ilk mezunlarından olup halen aynı üniversitede sosyal medya uzmanı olarak görev yapıyor.

Program AdıMekanSaatTipModeratorYazarlar
Enver Ercan’ın Ardından KargaArt 9 Mayıs, 20:30 Erkut Tokman, Filiz Nayır Deniztekin, Haydar Ergülen, Mustafa Köz, Özge Ercan,